Hala udojowa SAC typu karuzela

Praktyczne i korzystne rozwiązanie dla dużych stad krów, kóz i owiec. Hale udojowe tego typu posiadają dwanaście lub więcej stanowiskch udojowych.. Ten system udoju istnieje na rynku od 20 lat i stale się rozwija. Wydajność 100-120 krów na godzinę dla jednego operatora, dla dwóch operatorów wydajność zwiększa się do ponad 200 krów na godzinę. Podłoga w tego typu hali udojowej narażona jest na duże obciążenia, co powoduje ryzyko uszkodzeń i pęknięć podłoża. Dlatego też podłogi firmy SAC składają się z sekcji co pozwala na równomierne rozłożenie nacisku.

Hale udojowe SAC typu karuzela dostępne są w kilku rodzajach: 
• Rybia ość
• Tandem
• Bok w bok

Biorąc pod uwagę indywidualne wymagania klienta, szukamy rozwiązań, które satysfakcjonują i ułatwiają wykonaniezadania. Karuzelowa hala udojowa może być dostarczona z licznikiem mleka, wskaźnikiem mastitis, automatyczną identyfikacją itp. Na prezentowanych zdjęciach przedstawiona jest karuzelowa hala udojowa typu rybia ość. Specyficzny kształt krawędzi ze stali nierdzewnej umożliwia operatorowi łatwy dostęp do każdej krowy. Z panelu kontrolnego hali ope-rator może wykonywać kilka funkcji: start, stop, regulacja szybkości, ruch krów, oddzielanie itp. Zależy to od wyposażenia hali. Takie zastosowanie pozwala operatorowi na skoncentrowaniu się tylko na dojeniu.

Hale udojowe SAC typu karuzela charakteryzują się solidnym, przemyślanym projektem izastosowaniem trwałych materiałów. Konsole, aparaty udojowe i kolektory są zabezpieczone za twardą płytą z ocynkowanej stali. Platforma składa się z solidnej, cynkowanej ogniowo ramy, która obraca się za pomocą wielu kółek równomiernie rozmieszczonych. Hale udojowe SAC typu karuzela są budowane w taki sposób, aby wytrzymały wiele lat ciężkich warunków codziennego udoju.